Personal

Nina, Emma, Erika

Nina Nilsson

Emma Haake

Erika Karolin

Fiol, cello

Cello, Piano

Klasslärare, Tvärflöjt

nina.nilsson@kramfors.se

emma.haake@

kramfors.se

erika.karolin@kramfors.se

Hans. Johan, Daniel

Hans Garneij

Johan Lindström

Daniel Jonsson, Enhetschef

Träblås

Gitarr, Elbas

Elbas, Gitarr

hans.garneij@kramfors.se

johan.lindstrom@kramfors.se

daniel.jonsson@kramfors.se

Martin, Beatrice, Katarina

Martin Bohlin

Beatrice Forsman

Katarina Törnkvist

Klasslärare

Klasslärare

Klasslärare, tvärflöjt, piano

martin.bohlin@kramfors.se

beatrice.forsman@kramfors.se

katarina.hedstromtornkvist@kramfors.se

Annika, Anna, Jessica

Annika Stockberg

Anna F Hansson

Jessica Strindlund

Klasslärare

Klasslärare

Klasslärare

annika.stockberg@kramfors.se

anna.fahlenhansson@

kramfors.se

jessica.strindlund@kramfors.se

Vissa av våra lärare jobbar även med klassundervisning i grundskolan. De benämns ovan som klasslärare.

Saknas på bild gör:

Cecilia Parkman (Klasslärare, fiol) cecilia.parkman@kramfors.se
Jörgen Sundeqvist (dragspel) jorgen.sundeqvist@kramfors.se
Christian Sundeqvist (trummor) christian.sundeqvist@kramfors.se
Johan Nilsson (Gitarr, trummor) johann.nilsson@kramfors.se
Åsa Jönsson (Sång) asa.jonsson@kramfors.se
Klas Norberg (Sång) klas.norberg@kramfors.se
Christina Maydotter (Dans) christina.maydotter@kramfors.se


 

Uppdaterad: Sidansvarig: Hans Garneij

Kontakt

Kramfors kulturskola
Daniel Jonsson, Enhetschef
Tel: 0612-804 25

Expedition
Tel: 0612-804 26

Besöksadress
Ringvägen 15, Kramfors

Postadress
872 22 Kramfors

Cookies

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på hemsidan. Genom att fortsätta godkänner du vår
användning av cookies.